iSilo

iSilo 5.29

Czytaj duże dokumenty HTML offline

Zalety

  • Wysoka kompresja plików
  • Odczytuje pliki w formatach HTML i TXT
  • Dobre odwzorowanie czcionek i tabelek

Wady

  • Czasami pojawiają się problemy z wyświetlaniem linków i obrazków
  • Dyskusyjna przydatność dla użytkowników komputerów Mac

Niezły
5

iSilo to program, który ułatwia czytanie nawet bardzo dużych dokumentów zapisanych w formacie HTML. Najbardziej skorzystamy z zalet programu będąc offline.

iSilo to czytnik dokumentów HTML i TXT. Przyda się szczególnie wtedy, kiedy chcemy przeczytać duże partie tekstu, na przykład artykuł ze strony internetowej, bez konieczności nieustannego łączenia się z siecią. Oszczędza to nam baterię oraz transfer danych, jeśli jesteśmy podłączeni do Internetu przez sieć komórkową.

Używając do pomocy iSiloX, możemy skompresować interesujący nas plik HTML do formatu TXT, a następnie wgrać na komórkę. Autorzy iSilo deklarują, że kompresja może sięgać od 50 do 60 proc. wielkości wyjściowego pliku. Co ważne, taka skompresowany plik potrafi wyświetlić właściwie tabelki, różne wielkości czcionki, formatowanie tekstu (pogrubienie, kursywa, kolory, itp.) oraz obrazki.

iSilo to świetne narzędzie, jeśli chcemy czytać duże partie tekstu HTML bez konieczności łączenia się z Internetem. Dyskusyjna jest jednak jego przydatność dla użytkowników komputerów Mac.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Więcej

Opinie użytkowników o iSilo